Проживання

Сніданок включено
DAR_7879

Стандарт тримісний

У вартість включено Сніданок Дитячий майданчик Парковка Комплектація номера Душ Туалет Ліжка (2 полуторних) Диван…

от 850.0 ₴За добу за номер

Сніданок включено
DAR_7788

Стандарт двомісний

У вартість включено Сніданок Дитячий майданчик Парковка Номер обладнаний Душ Туалет Ліжка (2 полуторні) Холодильник…

от 600.0 ₴За добу за номер

Сніданок включено

Полулюкс двомісний

У вартість включено Сніданок Дитячий майданчик Парковка Комплектація номера Душ Туалет Ліжко (двоспальне) Холодильник Супутникове…

от 700.0 ₴За добу за номер

Сніданок включено
DAR_7903

Люкс двомісний

У вартість включено Сніданок Дитячий майданчик Парковка Комплектація номера Душ Туалет Ліжко (двоспальне) Диван Балкон…

от 900.0 ₴За добу за номер

Ціни на житло в Микуличині

Готель «Черсак» пропонує номери вартістю від 560 гривен на добу, без обліку додаткових знижок, які розраховуються індивідуально для кожного конкретного випадку. Дану пропозицію можна впевнено назвати однією з найпривабливіших, оскільки ціни на житло в Микуличині навряд можна назвати демократичними.

Гості готелю отримають проживання в затишному дерев’яному чотирьохповерховому будинку з комунальними зручностями в кожному номері. Проживання з урахуванням триразового харчування в ресторані при готелі буде дорожче і обговорюється окремо під час бронювання кімнати. За бажанням постояльцям пропонується можливість організувати банкет: вартість організації становить 300 гривень на одну людину.

Також гостям пропонується безкоштовне користування інтернетом (Wi-Fi на всій території готелю) та інфраструктурою.

Вартість відпочинку в Буковелі у 2017-2018 рр.

Усі бажаючі провести чудовий відпочинок в Микуличині зможуть самостійно розрахувати вартість перебування в готелі «Черсак» і скорегувати суму у будь-який бік. Для цього слід ознайомитися з кожним з варіантів, запропонованих готелем, і підібрати оптимальний для себе відповідно до бюджету і вподобанням.

Отже, вартість залежить від наступних умов:

  • кількість днів перебування;
  • місце проживання: ви можете вибрати будь-яку категорію комфорту. Кімнати рівня «Стандарт двомісний» коштують від 560 гривень на добу, «Напівлюкс однокімнатний» за 590 гривень або «Стандарт однокімнатний» з вартістю від 680 гривень на добу
  • включені послуги: проживання та харчування. Однак гість може вибрати варіант без харчування, тобто просто відпочинок, і це буде дешевше.

До всього іншого, у «Черсак» є гнучка система знижок та індивідуальний підхід до кожного з гостей. Це стосується проживання дітей, суми передплати та інших питань.
Готель «Черсак»: відпочинок в Буковелі може бути доступним кожному!